IMUEE

Рейтингу Найбагатших

Найбагатші Люди України Рейтинг Топ A Hundred Журналу Нв 2021 Новини України Nv

Його статки не змінилися за рік і становлять 1 мільярд доларів. До рейтингу також увійшов Геннадій Боголюбов (група «Приват») https://vsviti.com.ua/news/155282 із 1,1 мільярда доларів статків. Цікаво те, що ця десятка найбагатших виглядає дещо інакше, ніж лише місяць тому.

Лідерство у рейтингу найбагатших українців продовжує утримувати Рінат Ахметов, а серед найбагатших представників Львова – власники ІТ-компанії та ще троє відомих бізнесменів. Загалом у 2023 році видання нарахувало 2640 людей в світі з мільярдним капіталом, порівняно з 2668 минулого року. Їхні сукупні статки зараз становлять 12,2 трильйона доларів, що на 500 мільярдів доларів менше, ніж у березні 2022 року. За даними Forbes, майже половина мільярдерів світу стали за рік біднішими.

У 2020 році в рейтинг Forbes увійшли 2095 мільярдерів, що на 58 менше, ніж торік. Сумарний статок учасників рейтингу становив $8 трлн, що на $700 млрд менше, ніж у 2019 році. Другу й третю сходинку посіли представники IT-сектора – Максим Литвин і Олексій Шевченко, які володіють компанією Grammarly.

Друге та третє місце посіли співзасновники IT-компанії Grammarly Максим Литвин та Олексій Шевченко. Співзасновники Grammarly Максим Литвин й Олексій Шевченко позначені як громадяни Канади, їхні статки оцінили в 2,2 мільярда доларів. Статки Віктора Пінчука («Інтерпайп») оцінили в 2,1 мільярда доларів (1438 місце в загальному рейтингу). Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт.

Це закрило російському президенту, який раніше намагався бути в центрі дипломатичних подій, доступ до більшості міжнародних перемовин. У 2023 році світ з’ясував справжню вагу українського агровиробництва. Блокування Росією Чорного моря спричинило цілу епопею з постачанням зерна, яка охопила весь світ.